Materjalide hilisemaks mis tahes vormis esitlemiseks tuleb need küljendada. Seejuures on juba materjali küljendamise algstaadiumis oluline teada, mis otstarbel seda hiljem kasutatakse.

Visuaalne identiteet on igale ettevõttele ülioluline. Hästitoimiv visuaalne kuvand võimaldab teistest eristuda ja olla meeldejääv.

Tulenevalt ettevõtte taustast on graafilisel kujundamisel olnud meie tegevuses oluline koht. AD 3DOORS kujundusteenuste kolm tugevat külge on loomingulisus, personaalne lähenemine ja paindlik hinnakujundus. Eesmärgiks on leida igale kliendile parimad võimalikud visuaalsed lahendused.

Teie käsutuses on akadeemilise kunstiharidusega kujundajad. Kasutame enamlevinud küljendus- ja kujundustarkvara.

Meie peamised kujundusvaldkonnad:

 • erinevate materjalide, sh. tõlkematerjalide kujundamine;
 • firmagraafika (logod, visiitkaardid, mapid, pakendid);
 • muud erinevad reklaammaterjalid.

Küsi pakkumist


  Korduma kippuvad küsimused

  Jah, see on võimalik. Haarame sellises olukorras projekti mitu tõlkijat, kes tõlgivad teie poolt saadetud tõlkemälu kasutades tõlkemäluserveri online-keskkonnas sama teksti paralleelselt. Nii on võimalik kindlustada teile suure projekti õigeaegne valmimine, kaotamata kvaliteedis.
  Jah, on küll. Kasutame tehniliste tekstide tõlkimiseks spetsiaalset tõlkemäluprogrammi. Tõlkijad saavad vajalikud juhised ja kõik Teie terminid salvestatakse tõlkimise käigus tõlkemällu.
  Jah, loomulikult. Esmalt teostame tõlke, säilitades olemasoleva kujunduse. Seejärel küljendame tõlke ja teostame vajalikud etapid kuni trükiettevalmistuseni välja. Seejärel trükime ja väljastame Teile kõigis neljas keeles voldikud soovitud asukohta.